Hopp til toppmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden
22. oktober:

Informasjon om Corona i Balsfjord

Husk:  Vask hender ofte og lenge med såpe (20-30 sek)  Har du ikke tilgang på såpe/vann, br... Les mer



Ansatte
Navn Tittel Telefon
Alf Inge Danielsen Kontormedarbeider 77 72 22 22
Alf Olav Lyngstad Miljøarbeider Bulahuset 488 81 531
An-Magritt Asplund Enhetsleder 976 11 972
Anita Rognmo Personalrådgiver 480 68 706
Anita Deilet Enhetsleder 413 75 895
Anita Wallin Grønaas Arkivmedarbeider 77 72 20 01
Ann Elin Steen Ped.leder Orange avdeling 941 36 504
Ann Pedersen Fagleder Miljøtjenesten 995 77 411
Ann-Kirsti Vangen sekretær 77 72 21 56
Anna Sharova Mortensen skatteoppkrever 404 10 339
Anne Sagelv Servicetorg 940 23 036
Anne-Grethe Heggem Avd.leder Nordkjosbotn 950 65 630
Annette Kjoshaug Fagleder småtrinnet 905 16 059
Arne Rydningen Planlegger 948 13 153
Arnt Hansen ansvarlig havn 909 98 857
Asbjørn Mathisen Vaktmesterassistent 474 53 109
Bengt-Erik Hansen Inspektør 940 12 821
Bente Grønås lønnsansvarlig 77 72 20 31
Bente Larssen Kommuneergoterapeut 482 52 165
Bente Norheim Avdelingsleder Laksvatn 995 77 424
Bente Seljelv Enhetsleder 905 03 160
Birgit Iversen Enhetsleder 940 10 165
Bjørg Lyngedal helsesekretær 77 72 21 50
Bjørn Dølvik Johansen Fagleder ungdomstr. 906 50 141
Bjørnar Ryeng-Berglund Miljøarbeider 488 81 532
Bodil Aasmundstad Rådgiver 916 28 567
Bård Pedersen Vaktmester utleiebygg/komm. boliger 474 53 106
Cathrin J Soini Ped.leder Gul avdeling 952 09 907
Cecilie Ingebrigtsen systemansvarlig ikt 941 52 432
Christina Olsen avdelingsleder Storstua og Kårstua 902 56 572
Dag Tørstad Planlegger 77 72 21 10
Edel-Mari Johansen Boligforvalter/Arkivmedarbeider 940 11 245
Egil Vesterelv Hjelpemiddelsentralen 991 63 953
Einar R Heim Driftstekniker Storsteinnes skole/Moan bad 416 82 824
Elin Sneve Landmåler/byggesak 952 90 571
Elisabeth Furumo Kommunale avgifter 940 23 164
Elisabeth Mikkelsen Fagleder flyktningtjenesten 918 98 683
Ellen Rognli ped.leder Revehiet 918 21 544
Else Marie Hamnvik Økonomirådgiver 77 72 20 46
Frode Hansen Inspektør 995 19 566
Glenn Karlsen Driftstekniker BBS 915 67 473
Grete Storli Avdelingsleder Storsteinnes 913 59 707
Gro Lieben Kvalberg Jordmor 900 18 843
Gunn Mikalsen Grønås ikt-ansvarlig 951 01 210
Guri-Anne Ryeng-Berglund helsesekretær
Hans Hugo Henriksen Kommunalsjef plan og utvikling 977 30 740
Hans Olav Eriksen Kommuneoverlege 404 01 774
Hege Nysted Spesialvernepleier 404 36 469
Hege Åsheim Biblioteksjef 482 26 250
Inger-Lill Esekielsen Sandbukt 958 25 313
Ingvar Stenvoll Ansvarlig vei 909 50 720
Ingvild Westerbeek Saksbehandler koordinerende enhet 480 98 769
Ingvill Rognmo Rådgiver landbruk 966 34 150
Irene Skoglund Sjeffysioterapeut 957 91 484
Iselin Gjerde Kommunefysioterapeut 482 52 158
Iselinn Alfredsen Kommunefysio/frisklivsveileder 482 51 689
Ivar Heide Vaktmester Nordkjosbotn skole 474 53 104
Jan Erik Brovoll Miljøarbeider 995 77 412
Janne Solvang Møtesekretær 400 20 575
Jarle Borge 917 33 744
Joanna Mikolajczyk Fagleder Kirkeveien 480 02 540
John-Terje Sørensen Enhetsleder 480 63 893
Jorunn Andreassen Kontorfullmektig 77 72 87 30
June Åsheim Bibliotekar 482 26 250
Jørgen Bjørkli enhetsleder 971 67 599
Kai Storbakk Brannmester 906 11 851
Karin Dille Kontorfullmektig 77 72 22 65
Karin Sørli Kreftsykepleier 995 77 420
Kim Andre Eriksen leder korttia/Tennesstua 453 76 866
Kjersti Nordhaug Ped.leder Blå avdeling 976 70 149
Knut Are Johansen Vaktester Malangstun 474 53 102
Korttida BBS 948 46 660
Kristina Schneider Avdelingsleder skjermet avdeling 951 05 993
Kurt Olsen Fagkonsulent landbruk 77 72 26 32
Kårstua 940 23 168
Laila Bråten flyktningkonsulent 957 31 583
Leif Kristiansen Daglig leder 952 17 640
Lillian Pedersen Kommunalsjef oppvekst og kultur 975 97 570
Linn-Kristin Ingebrigtsen Avdelingsleder Mestervik 77 72 33 55
Lisa Mari Ingebrigtsen Føre Barnevernkonsulent (permisjon) 950 85 075
Liv Bakkevoll Miljøarbeider 950 77 018
Liv Ervik lønn 77 72 20 30
Lone Elise Fredheim Ped.leder Bjørnehiet 918 23 830
Magne Haugstad Rådgiver 911 20 062
Maj Næss Fagleder Sandbukt 957 60 726
Majken Sande Regnskapsleder 400 39 091
Maria Bergli Barnevernkonsulent 900 54 869
Marianne Heimro Kontorfullmektig 77 72 87 40
Marianne Siikavuopio kst. helsesykepleier 901 80 768
Marie Sagelv Utmo Rådgiver byggesak 947 86 194
Marina Tobiassen helsesekretær 77 72 21 50
Marit Tollefsen Enhetsleder 916 81 037
Marthe Kongsli Eliassen Barnevernkonsulent 911 03 757
Mauritz Fause Feier 950 33 904
May Tove Johansen Saksbeh. funksjonshemmede 400 31 899
Mette Dalane Kommunefysioterapeut 957 85 751
Mette Toftaker Kontormedarbeider 77 72 20 83
Mille Johanne Løvlund Fritidsassistent 404 36 468
Miriam Ilvær Eiendomsskatt 940 23 163
Mona Grønås Enhetsleder økonomi/intern 940 23 018
Mona Karlsen Barnevernkonsulent 916 36 484
Mona Kjosvatn Rådgiver 77 72 20 82
Mona Strand Kjøkkensjef 904 15 213
Monica Hansen Fagleder avlastnings- og barnebolig 907 00 842
Morten Nilsen Varabrannsjef/leder beredskap 909 16 695
Nils Wiggo Pedersen IT-konsulent 975 16 288
Nina Haugli Enhetsleder 940 32 484
Odd-Harald Biribakken Strand
Ottar Larsen Vaktmester Laksvatn oppvekstsenter 911 75 954
Peter Johansson Keinovuopio 971 23 393
Renate Salangli Enhetsleder 905 45 564
Rigmor Hamnvik Kommunalsjef helse og omsorg 950 63 180
Rigmor Sjåberg Kontormedarbeider 77 72 87 10
Robin Heggås ikt-medarbeider 906 63 198
Ronald Wolden Rådgiver geodata, kart areal 77 72 26 30
Roy Hansen Enhetsleder 905 88 656
Roy-Arne Myhre Enhetsleder 480 79 233
Rune Benonisen Enhetsleder
Rune Sebjørnsen Fagleder Rus 404 48 737
Sigrid Larsen 914 34 256
Silje Storbakk Landbruksveileder 77 72 26 34
Siri Hanssen Fagleder hj.tj-korttidsavd. 476 08 408
Sissel Janne Olsen Fagleder Roffa 906 90 292
Siv M. Krogh Avdelingsleder Skrållan 916 38 642
Siw Laila Nilsen Fagleder Midttun 957 99 476
Sofie Engstad Barnevernkonsulent 940 12 013
Stefan Swiecki Badevakt/renholder Moan Bad 476 65 016
Steffen Kvien Økonomirådgiver 412 19 841
Stine Lise Stenvoll Ass. styrer 902 32 583
Storstua 468 94 804
Støa 902 45 181
Svein Kristian Pettersen Enhetsleder 941 77 736
Synne Gjerdrum Rådgiver oppvekst 77 72 20 33
Tanja Nilsen Barnevernkonsulent 909 68 133
Therese Henriksen Ped.leder Grønn avdeling 914 35 256
Therese Pettersen Servicetorg/arkivleder 909 52 635
Tommy Hansen Vaktmester Sand skole 474 53 108
Tone Hågensen Miljøterapeut 954 84 684
Tone Opgård ped.leder Blå avd 976 70 149
Tove Beate Engum Kst. barnevernsleder 915 51 416
Trine Guttormsen Enhetsleder 958 47 313
Trond Fagerli Feier 480 20 423
Trude Bråthen Enhetsleder 990 01 482
Unn Kari Mikkelsen Kontormedarbeider 950 78 922
Unn Sissel Nilsen Fakturering 77 72 20 40
Vakthavende sykepleier Bosenter 905 98 151
Vanja Vatne Nilsen Psykolog 940 11 921
Veronika Karlsen Kst. helsesykepleier 900 15 721
Vigdis Løvmo Badevakt 467 77 950
Wenche Lundberg Riise 954 62 739
Øystein Solstad Brannsjef 77 79 07 01
Øyvind Korsberg Rådmann 930 63 634
Ådel Storbukt Arkivmedarbeider
Åttringen 474 94 804